...a zas nazačátekgrafické a internetové studio fotografie pro reklamu i grafikuJednotný vizuální styl umělci - malíři, fotografové, architekti a modelkyJednotný vizuální styl Jednotný vizuální stylwebdesign a tvorba www stránek
merkantilní tiskoviny JEDnotný vizuální styl grafika venkovní reklamy neCHCI nic
logotypy letáky, plakáty, kelandáře, brožury firemní fotobanka - fotografie
Grafika firemních tiskovin
Jednotný vizuální styl Jednotný vizuální styl
Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin

JEDNOTNÝ VIZUÁLNÍ STYL - CORPORATE IDENTITY

Pro vznik dobré image vaší firmy má styl vizuální prezentace důležitý význam.
Grafické a internetové studio PeopleArt vymyslí a vytvoří vaší firmě vizuální styl (corporate identity), pro podporu jednotné marketingové komunikace vaší firmy s okolím.
- ukázky realizací vytvořeného vizuálního stylu

GRAFICKÝ MANUÁL ZNAČKY a VIZUÁLNÍHO STYLU vaší firmy nebo projektu

Všechno, co grafické a internetové studio PeopleArt pro vaší firmu vymyslí a vytvoří, vám zpracuje do grafického manuálu, když budete chtít.


VYTVOŘENÍ LOGOTYPU VAŠÍ FIRMY

Pro jednoznačnou identifikaci vaší firmy vám grafické a internetové studio PeopleArt vytvoří grafickou značku - logotyp nebo redesign vaší stávající značky a zpracuje grafický manuál značky.


MERKANTILNÍ TISKOVINY

Firemní (merkantilní) tiskoviny jsou často nejdůležitější materiály v komunikaci vaší firmy s veřejností. Grafické a internetové studio PeopleArt vám v duchu jednotného vizuálního stylu vytvoří grafické návrhy pro vizitky, hlavičkové papíry, dopisní papíry a dopisní obálky, úřední tiskoviny např. faktury, formuláře, objednávky nebo razítka, polepy CD s vaší firemní prezentací, obaly na CD prezentaci a nebo třeba šablony pro Power Point prezentaci a šablony pro vaše prezentační tiskoviny. Zpracuje vaší firmě grafiku pro poznámkové bloky, prezentační firemní desky, zaměstnanecké nebo návštěvní karty, jmenovky na stůl a rezervace, štítky na šanony, parkovací karty, pozvánky na vaše firemní akce včetně grafického zpracování programu, score card, inzerci, brožury, příručky, tiskové a výroční zprávy nebo vaší firmě zpracuje etický kodex.


GRAFIKA PRO ORIENTAČNÍ, INFORMAČNÍ A NAVIGAČNÍ SYSTÉMY

Grafické a internetové studio PeopleArt vám zpracuje grafiku pro interní orientační systém.

- označení kanceláří, stojánky s označením pracovníka, označení budov nebo pro vnější naváděcí systém, parkovací panely, navigační a informační tabule.

VENKOVNÍ REKLAMA a OZNAČENÍ FIREMNÍCH VOZIDEL

Aby vaše firma vypadala jednotně i venku, grafické a internetové studio PeopleArt zpracuje grafické návrhy a připraví do výroby a tisku billboardy, reklamní tabule, venkovní bannery, návrhy malované reklamy, polepy firemních vozů


FIREMNÍ ODĚVY

Když chcete jednotně obléci i své zaměstnance (nebo hostestky pro vaše promoakce), grafické a internetové studio PeopleArt vám zajistí módní návrhářku, která navrhne slušivé oděvy v duchu jednotného stylu vaší firmy a zajistí jejich výrobu.


REKLAMNÍ A DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY

Pokud chcete něčím obdarovat své klienty nebo oživit nějakou akci na podporu prodeje, grafické a internetové studio Peopleart vám může navrhnout grafiku pro reklamní a dárkové předměty, zpracovat podklady pro výrobu nebo potisk i zajistit vhodného dodavatele.

REKLAMNÍ TISKOVINY

Jestli potřebujete pro vaši reklamní kampaň letáky, prospekty, brožury, katalogy, plakáty nebo jiné reklamní tiskoviny, grafické a internetové studio PeopleArt vám pro ně může zpracovat nejen grafiku a sazbu, ale i vymyslet vtipný slogan.


WEBDESIGN

I design vašich internetových stránek by měl k vaší firmě patřit.


FIREMNÍ FOTOBANKA

Reklamní letáky, plakáty nebo výroční zprávy oživí dobrá fotografie. Proto je dobré, když firma vlastní svou firemní fotobanku plnou fotografií vystihující oblast jejího zaměření. Grafické a internetové studio PeopleArt vám může vybrat fotografie a CD kolekce ve velkých českých nebo světových fotobankách, prozkoumat svojí pípl fotobaňku nebo potřebné ilustační fotografie nafotit. Nebo vám může zajistit nafocení fotografií profesionálním fotografem, modelky, stylistu a vizážistu.


Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin Grafika firemních tiskovin
Copyright © PeopleArt 2008, v případě nouze - 774 044 939 - méně akutní případy
na eMail: info@peopleart.eu - ale jinak nás najdete v hrnku na café :-)
Pípněte do grafického studia PEOPLEART